UİD-DER youtube Web TV Twitter'da UİD-DER facebook'ta UİD-DER

Kocaeli’de Miting!

Kocaeli Emek ve Demokrasi Platformunun öncülüğünde, “Krize, Zamlara, İşten Atmalara ve İşbirlikçi Ortadoğu Politikalarına Karşı” 25 Ocak’ta bir miting düzenlenecek.

Kocaeli Emek ve Demokrasi Platformu bileşenleri, 22 Ocak’ta yaptıkları bir basın açıklaması ile, mitingi basına ve halka duyurdu. Belediye İşhanı önünde yapılan basın açıklamasını, platformun dönem sözcüsü olan SES şube başkanı Hüseyin Gülseven yaptı. Gülseven, yaşanılan sıkıntılar karşısında herkesi duyarlı olmaya çağırarak tüm Kocaelileri mitinge davet etti. Ardından taleplerin de olduğu bildiriler yürüyüş yolunda dağıtılarak çağrı yapıldı. Miting, saat 13’te Merkez Bankası önünden başlayacak.

Mitinge UİD-DER olarak biz de katılacağız. İşçi dayanışmasını örmek ve taleplerimizi haykırmak için işçi ve emekçileri UİD-DER pankartı altına bekliyoruz.

Kapitalizmin yaratmış olduğu savaşlar ve krizler karşısında boyun eğmeyelim. Krizin bedelini ödememek için safları sıklaştırarak sınıf mücadelesini yükseltelim. Birleşen işçiler yenilmezler!

24 Ocak 2009


Son Eklenenler

UİD-DER Aylık Bülteni

Share this