UİD-DER youtube Web TV Twitter'da UİD-DER facebook'ta UİD-DER

Kocaeli İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Meclisi Kuruluyor

Kocaeli İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Meclisi Girişimi 21 Ekim Cumartesi günü yapacağı etkinlikle kuruluşunu ilan edecek. Meclis Girişimi, Türkiye’nin en büyük sanayi kenti olan Kocaeli’de iş cinayetleri ve meslek hastalıklarına karşı işçi emekçi kurumları Kocaeli İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Meclisi’ni kurmaya davet ediyor.

Meclis Girişimi’nin açıklaması şöyle;

Yaklaşık 1 yıl önce Kocaeli İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Meclis Girişimi olarak başladığımız ve iş cinayetlerine, meslek hastalıklarına karşı farkındalık yaratmak, görünmeyeni görünür kılmak için yan yana gelişimizi Meclis kuruluşu ile devam ettirelim istedik.

Türkiye'nin en büyük sanayi kenti olan Kocaeli'nde iş cinayetlerine, meslek hastalıklarına karşı işçi sağlığı iş güvenliği konularında hem bireysel hem de kurumsal olarak katkılarınızla Kocaeli İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Meclisi'ni kurmaya davet ediyoruz.

Gelin birlikte iş cinayetlerine meslek hastalıklarına karşı mücadeleyi büyütelim.

Kocaeli İSİG Meclis Girişimi

21 Ekim Cumartesi Saat:15:00

Yer: Mimarlar Odası Taş Bina (Adres: Ömerağa Mahallesi, M. Levent Ersoy Sk. No:2, 41300 İzmit/Kocaeli Katlı Otopark karşısındaki sok. Osmanlı Tulumbacısı yanı )

18 Ekim 2017


Son Eklenenler

UİD-DER Aylık Bülteni

Share this