Buradasınız
Metal İşçileri ile TİS’e Dair Sohbetlerimiz Devam Ediyor
UİD-DER: Ücret ve çalışma koşullarınız nasıl?
Metal İşçisi-1: Ücretlerimiz oldukça düşük ama ikramiye, yakacak gibi sosyal yardımları da maaşımıza ekledikleri için yüksek görünüyor. TİS’de aldığımız sosyal haklar maaşlarımıza yansıdığından dolayı yüksek görünüyor. Aldığımız zam oranları çok düşük olmasına rağmen bunu fark edemiyoruz. Aslında maaşımız olduğu yerde sayıyor. Çalışma koşullarımız ise 3 vardiya halinde 8 saat çalışıyoruz. Bant usulü çalıştığımız için yorucu ve hızlı bir tempoda 8 saati ayakta geçiriyoruz. Bir de bu yetmezmiş gibi mesaiye kalıyoruz. Öyle zaman oluyor ki günışığına hasret kalıyoruz.
Metal İşçisi-2: Şişirilmiş maaşlarla gözümüzü boyuyorlar. Buna karşın çalışma koşullarımız daha da kötüye gidiyor.
UİD-DER: Sizce kriz metal işçilerini mi yoksa metal patronlarını mı etkiledi?
Metal İşçisi-1: Tabii ki kriz metal işçilerini etkiledi. Bizim hayatımızda çok şey değişirken, soframızdan lokmamız eksilirken, patronların sofralarında, yaşamlarında hiçbir şey değişmedi. Aksine onlar daha da büyüyerek çıktılar. Bizler ise hâlâ kredi kartı borçlarımızla ve her geçen gün belimizi büken borçlarımızla boğuşuyoruz.
Metal İşçisi-2: Özellikle metal sektöründe büyük patronlar kısa çalışma ödeneklerini kullandılar. Devlet kriz sürecinde patronlara destek verdi. Hâlbuki zorda kalan onlar değil, bizdik. Patronumuzun yeni fabrika satın aldığını duydum. Ben çocuğumun ihtiyacını karşılayamazken patron fabrika satın alıyordu. Yani patronlar krizi fırsata çevirirken bizim sorunlarımız büyüdü. İşten atılan işçi arkadaşlarımızın sayısı katmerleşerek arttı. Yani kriz döne dolaşa bizi vurdu.
UİD-DER: Bir önceki Toplu İş Sözleşmesi beklentilerinizi karşıladı mı?
Metal İşçisi-1: Kesinlikle ve kesinlikle karşılamadı. Çünkü bir işçi olarak benim TİS’den beklentim hayat standartlarımın değişmesi, borçsuz bir ay geçirebilmektir. Ama ne yazık ki değil borçsuz bir ay, bir günüm bile geçmedi. Sadece geçen TİS süreci değil. Aslına bakarsanız 10 yıllık iş hayatım boyunca geçen bütün TİS’lerde benim açımdan değişen bir şey olmadı. Ama patronumun her yıl daha da büyüdüğünü gördüm.
Metal İşçisi-2: Nerdeee...
UİD-DER: Bu sözleşme döneminde işçilerin talepleri nelerdir?
Metal İşçisi-1: Bu sözleşmeden beklentimiz sosyal haklarla şişirilmiş bir maaş değil, insanca yaşayabileceğimiz ve insan olarak en doğal hakkımız olan ihtiyaçlarımızı karşılayabileceğimiz bir ücret istiyoruz. Ev kiralarımızı, faturalarımızı rahatça ödeyebileceğimiz bir ücret. Çocuklarımızı sağlıksız, gıdasız bırakmayacağımız bir ücret alabilmeyi istiyoruz. Çalışma koşullarımızın düzeltilmesi ve iş güvencesinin sağlanmasını istiyoruz. İşten atılma korkusunu yaşamak istemiyoruz. Bizler bu talepleri bekliyoruz. Ama ne yazık ki olmayacağını da biliyoruz. Çünkü biz metal işçileri olarak yan yana gelip sözleşme maddelerini kendi ellerimizle hazırlamış değiliz.
Metal İşçisi-2: Elbette ki taleplerimiz olmalı. Bizler nasıl çalışmayı biliyorsak emeğimizin hakkını almayı da bilmek zorundayız. Ben de iyi bir ücret ve sosyal haklar istiyorum. Sözümüzün geçmesini istiyorum.
UİD-DER: Bu talepleri kazanmak için nasıl hazırlık yapıyorsunuz?
Metal İşçisi-1: Sözleşme süreçlerinde sendika ya da konfederasyon farkı gözetmeksizin bütün metal işçilerinin bir araya gelerek taleplerimizi belirlememiz gerekiyor. Ama bunu yapacak bir örgütlülüğümüz olmadığından dolayı çabalarımız bireysel çaba olarak kalmakta.
Metal İşçisi-2: Bu hazırlıkların bireysel çabalardan çıkması için sendikacılarımızın da bu sürece sahip çıkarak bizim sorunlarımızı dert edinmesi gerekiyor.
UİD-DER: MESS bu talepleri kabul etmezse greve nasıl hazırlık yapacaksınız?
Metal İşçisi-1: Yukarıda da belirttiğim gibi bizler taslakları bile hazırlamak için bir araya gelemiyorken greve hazırlanmamız söz konusu bile değil.
Metal İşçisi-2: Sendikalarımızdan duyarlılık bekliyoruz.
UİD-DER: MESS’in dayatmalarına karşı durmak için neler yapıyorsunuz? Sendikanız nasıl bir hazırlık içinde?
Metal İşçisi-1: İşyerinde herhangi bir hazırlık çalışması yapılmıyor. Maalesef sendikalarımız TİS’e gereken önemi vererek ciddi bir hazırlık yapmıyorlar. Görevlerini unutmuş durumdalar. Biz işçiler sendikacılarımıza baskı yapmak ve görevlerini hatırlatmak zorundayız. MESS dayatmalarına karşı durmak için bizim onlardan daha güçlü olmamız ve sendikalarımızın çatısı altında daha güçlü örgütlenmemiz lâzım. Fabrikamızdan başlayarak, bölgemizde bulunan metal sektöründe yer alan işçi arkadaşlarımızla birleşerek TİS komiteleri oluşturmamız gerekir. Maddi açıdan sıkıntı yaşamamak için olası greve karşı bir grev fonu oluşturmamız grevi kazanmamızın ilk koşullarından biridir. Aynı zamanda sendikalarımızın da grev ve dayanışma grevleri için oluşturdukları fonu var. Bu fonu işçilerin yararına kullanmalarını istiyoruz. TİS süreci hakkında bizi bilgilendiren, taleplerimizi ortaklaştıran ve olası greve çıktığımızda grevin biz işçilerin hayatında ne kadar önemli olduğunu anlatan eğitim çalışmalarının yapılmasını talep ediyoruz.
Metal İşçisi-2: Aslında tüm fabrikaların sendikalı olması ve sendikasız işçi kalmamasını isterim. Birçok işçi arkadaşımız sendikalara sırtını dönmüş durumda. Örgütlü olan işçi arkadaşlarımız da günümüzün bu olumsuz koşullarında sendikadan yaka silker hale gelmiş durumda. Fakat biz işçilerin hakkımızı arayacağımız ve koruyacağımız başka bir kurumumuz yok, önce bunu bilelim. Onun için sendikalı olmalıyız. Ama sendikamıza sahip çıkmalıyız. Evimiz haline getirmeli ve çalışmalarını sormalıyız, sorgulamalıyız. Bugün sendikalarımıza böyle sahip çıkmadığımız için TİS maddelerini belirleyecek ve kabul ettirecek bir güce sahip değiliz. Biz işçiler TİS süreçlerini çok iyi değerlendirmek zorundayız. Bu süreci kullanarak gerek sendikalarımızı daha etkin hale getirmek için gerekse da patronlara taleplerimizi kabul ettirmek için bu süreci örgütlenmemizin ve güçlenmemizin bir aracı haline getirmemiz lâzım. Bizim gibi binlerce metal işçisinin ortak sorunu olan TİS sürecinin ortaklaştırılabilmesi ve gücümüzün bir araya gelebilmesi için UİD-DER gibi işçi örgütleri aracılığıyla tüm metal işçisi arkadaşlarımıza sesleniyoruz. Arkadaşlar gün birlik olma günüdür. Hep birlikte bir araya gelerek kendi TİS maddelerimizi kendimiz yazalım ve sahip çıkalım.
UİD-DER: Teşekkür ederiz.
Sınıf Dayanışmasının Önemi
- Durak Tekstil İşçileriyle Söyleşi
- Bursa’dan Bir Özel Okul Öğretmeniyle Söyleşi
- Malatyalı Kadın Tekstil İşçisi İle Deprem ve Kadın İşçiler Üzerine Söyleşi
- Nilgün Soydan ile Kemal Türkler Söyleşisi
- Genel-İş İzmir 8 No’lu Şube Başkanı Gümüştekin ile Söyleşi
- İş Güvenliğimiz İçin 1 Mayıs’ta Sınıfımızın Saflarındayız
- Avukatlar Anlatıyor: Yasalar Yetmez, İşçi Sınıfını Örgütlülük Kurtarır
- Bir Afgan Göçmen İşçiyle Söyleşi: “Ölmek ya da Özgürce Yaşamak”
- Ekmekçioğulları İşçileri ve Anadolu Şube Başkanı Deniz Ilgan’la Direniş Üzerine
- Söz Hakları İçin Direnen Ekmekçioğulları İşçilerinde
- Trelleborg İşçileriyle Grev Üzerine Söyleşi
- Cargill İşçileriyle Sohbet
Son Eklenenler
- İstanbul 112 Ambulans çalışanları ve SES İstanbul Şubeleri, 26 Temmuz Cuma günü Avrupa İl Ambulans Servisi Başhekimliği binası önünde, yaşanan sorunlara çözüm bulunması talebiyle basın açıklaması gerçekleştirdi. Yapılan basın açıklamasına 112...
- Otoriter, faşist rejimlerin iktidarda olduğu dönemlerde toplumsal değerler aşındırılır, insanlar yalnızlaştırılır, bencillik ve bireycilik daha fazla öne çıkar. Zulme ve haksızlığa karşı çıkmak aptalca, kişisel çıkarları ön planda tutmak, bunun için...
- Kemal Türkler anılırken yaşadığı dönemle ve mücadele arkadaşlarıyla, sınıf mücadelesinde elde ettikleri kazanımlarla anılıyor. Bize öyle önemli bir miras bırakmış ki katledilişinin 44. senesinde bizler onu hâlâ aramızda ve kavgamızda hissediyoruz....
- İstanbul Çatalca’da bulunan, sucuk, salam, sosis gibi işlenmiş et ürünleri üretimi yapılan Polonez’de baskılar ve hukuksuzluklar artıyor, işçiler de sendikal haklarına sahip çıkmaya devam ediyor. Tekgıda-İş Sendikasının yeterli çoğunluğu sağlayarak...
- Siyasi iktidar Türkiye’nin dört bir yanını maden şirketlerine peşkeş çekmeye devam ediyor. Son olarak Emsa Enerji ve Madencilik şirketi Tokat’ta 30’dan fazla köyün yaylası ve su havzası olan Sorhun Obasında altın aramak için sondaj çalışmalarına...
- Sermaye sınıfının sendika düşmanlığına ve ücret gasplarına karşı işçilerin ve emekçilerin mücadeleleri sürüyor. İstanbul Çatalca’da Polonez işçileri patronun sendika düşmanlığına karşı direnişe geçti. Şişli Belediyesi işçileri ücretlerinin eksiksiz...
- “Fabrikadaki çoğu kadın 600-700 işçiye haklarının ellerinden gideceğini anlattığımızda protestoya katılmayı tereddütsüz kabul ettiler. Fabrikada sendikasız işçi yoktu. Kadınlar erkeklerden daha bilinçliydi. Sınıfsal olarak da meseleyi biliyorlardı....
- Başka dilde bir şarkı söylendiğinde sözlerini anlamayız. Yine de şarkıda akan hisler yüreğimize kolaylıkla işler. Elbette müziğin gücü ve evrenselliğidir bu. Ancak esas güç, egemenlerin ne yaparlarsa yapsınlar önüne geçemeyecekleri duygudaşlık...
- DİSK’in kurucusu, Maden-İş’in Genel Başkanı, Türkiye işçi sınıfının unutulmaz önderi Kemal Türkler, katledilişinin 44’üncü yılında Topkapı Mezarlığındaki mezarı başında anıldı. 22 Temmuzda gerçekleştirilen anmaya DİSK’e bağlı sendikaların üye ve...
- Türkiye işçi hareketinin yükselişe geçtiği 1960-1980 arası dönemi düşündüğümüzde bu yükselişe büyük katkısı olan Maden-İş geleneğini ve Maden-İş Genel Başkanı Kemal Türkler’i anmamak olmaz. Kemal Türkler, bu dönemin sembolü haline gelmiş isimlerden...
- Kemal Türkler… DİSK’in kurucusu, Maden-İş’in unutulmaz önderi… Dürüst, namuslu ve yüreği işçi sınıfından yana atan bir sendikacı… Katledilişinin 44. yıldönümünde büyük işçi önderi Kemal Türkler'i saygıyla anıyoruz.
- Özçelik-İş’in örgütlü olduğu Yolbulan Metal fabrikasında TİS görüşmelerinde anlaşma sağlanamaması üzerine işçiler 20 Haziranda greve başladı. Sakarya Şehir Hastanesi şantiyesinde çalışan İYİ-SEN üyesi taşeron işçilerinin ücret gaspına karşı 22...
- Bangladeş’te kamu sektöründe istihdam kotasına karşı öğrencilerin başlattığı protestolar büyüyerek devam ediyor. Kamu sektöründe kota sisteminin kaldırılmasını talep eden öğrenciler ve emekçiler kamuda işe alımda liyakata dayalı bir sistem...